Wybory 2017-2018

Rejony

Kalendarz

.  
Wybrani Delegaci: Stomatolodzy w Okr. Radzie

Katarzyna Bartz-Dylewicz
Andrzej Baszkowski
Andrzej Cisło
Renata Jarczyńska-Kaczmarek
Anna Kurhańska-Flisykowska
Jakub Lipski
Maciej Marcinowski
Katarzyna Piotrowska
Stanisław Schneider
Anna Tarajkowska
Wiesław Wawrzyniak
Jacek Zabielski
 Stomatolodzy na Krajowym Zjeździe

Andrzej Baszkowski
Andrzej Cisło
Teresa Matthews-Brzozowska
Katarzyna Piotrowska
Juliusz Pogorzelski
Stanisław Schneider
Anna Tarajkowska
Wiesław Wawrzyniak
Jacek Zabielski

Kalisz

Delegatura Kaliska
1. Budź Maria
2. Horoszkiewicz Krystyna
3. Jarus Paweł
4. Kinastowska Iwona
5. Kozubski Jakub
6. Urbaniak Jadwiga
7. Zabielski Jacek

Konin

Delegatura Konińska
1. Badach Łukasz
2. Papierz Halina
3. Piotrowska Katarzyna
4. Przybylska Elżbieta
5. Smulko-Rytlewska Małgorzata
6. Urban Bożena

Leszno

Delegatura Leszczyńska
1. Jaraczyńska-Kaczmarek Renata
2. Mielcarek Wanda
3. Molicki Jędrzej
4. Plich-Konieczna Lilianna
5. Świerczyńska-Soboń Stefania

Piła

Delegatura Pilska
1. Cisło Andrzej
2. Czapiewska-Kawczyńska Agnieszka
3. Kaczmarek Tomasz
4. Kasior Łucja
5. Lipska Magdalena

Ostrów

Delegatura Ostrowsko-Krotoszyńska
1. Lisiecki Jarosław
2. Nowak Witold
3. Rogalski Sławomir
4. Wawrzyniak Wiesław
5. Żukowski Michał

Września

Lekarze dentyści powiatu śremskiego, średzkiego, wrzesińskiego
1. Jastrzębski Arkadiusz

Poz-pow

Powiat Poznański
1. Doleżych-Wojciechowska Irena
2. Lipski Jakub
3. Marcinowski Przemysław
4. Przybylski Rafał

Poz1

Lekarze dent. miasta Poznania
1. Bajkowska Barbara
2. Banasiak-Hamelka Maritta
3. Kaczmarek Konrad
4. Karpiński Tomasz
5. Kubiak Agnieszka
6. Kubiak Dagmara
7. Kołodyńska Beata
8. Marcinowski Maciej
9. Musiej Tomasz
10. Pogorzelski Juliusz
11. Przybylska-Górna Lilianna
12. Radzewski Rafał
13. Schneider Stanisław
14. Sosnowska -Sychel Dobrosława
15. Szczot Sara
16. Tarnowski Mateusz
17. Zarębska Maria
18. Ziołecka Barbara

Poz2

Lekarze dent. Emeryci z miasta Poznania
1. Balicka Urszula
2. Bartz-Dylewicz Katarzyna
3. Baszkowski Andrzej
4. Jabłońska Aleksandra
5. Janus Barbara
6. Milewska-Aniszczenko Joanna
7. Mrozińska-Raś Iwona
8. Pawłowska Anna
9. Prendka Urszula
10. Serafinowska-Kiełczewska Anna
11. Tarajkowska Anna
12. Zaniewska-Gawrońska Bogumiła

Poz3

Lekarze dentyści Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
1. Domagała Ivo Maria
2. Kurhańska-Flisykowska Anna
3. Matthews-Brzozowska Teresa
4. Otulakowska-Skrzyńska Justyna
5. Wróbel Marika

Artur de Rosier nowym Prezesem ORL WIL

XL Okręgowy Zjazd Lekarzy Wielkopolskiej Izby Lekarskiej wybrał dra Artura de Rosier nowym Prezesem Okręgowej Rady Lekarskiej WIL

 

W wyborach nowy Prezes pokonał 2 innych kandydatów: Wojciecha Buxakowskiego i Jerzego Skrobisza (tego ostatniego w drugiej turze). A.deRosier pełnił przez ostatnie 2 kadencje funkcję Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej

 

Nowemu Prezesowi życzymy Powodzenia!

Wybory: lista kandydatów zamknięta

31 maja upłynął termin zgłaszania kandydatur w wyborach delegatów na Okręgowy Zjad Lekarzy WIL ósmej kadencji (2018-2022)

Dla lekarzy dentystów zarezerwowowane zostało 85 mandatów.

Zgłoszono 68 kandydatur

 

Komisja Wyborcza nie otrzymała żadnego zgłoszenia w rejonach dla powiatów:

  • gnieźnieńskiego
  • grodziskiego, nowotomyskiego, wolsztyńskiego
  • międzychodzkiego, obornickiego, szamotulskiego