Wybory 2017-2018

Rejony

 

Kalendarz

. KOGO WYBIERAMY?

Wybieramy delegatów na okręgowy zjazd lekarzy. Zgodnie z art.22 ust.2 ustawy o izbach lekarskich okręgowa rada lekarska co do zasady wyznacza odrębne rejony dla lekarzy i lekarzy dentystów.

kandydatury były zbierane do końca maja

Kandydaci na Delegatów: Stomatolodzy zarejestrowani przez Okręgową Komisję Wyborczą:

Kalisz

Delegatura Kaliska
1. Budź Maria
2. Horoszkiewicz Krystyna
3. Jarus Paweł
4. Kinastowska Iwona
5. Kozubski Jakub
6. Urbaniak Jadwiga
7. Zabielski Jacek
Liczba mandatów do obsadzenia:
7
Zebranie wyborcze:
nie wyznaczono

Konin

Delegatura Konińska
1. Badach Łukasz
2. Papierz Halina
3. Piotrowska Katarzyna
4. Przybylska Elżbieta
5. Smulko-Rytlewska Małgorzata
6. Urban Bożena
Liczba mandatów do obsadzenia:
7
Zebranie wyborcze:
nie wyznaczono

Leszno

Delegatura Leszczyńska
1. Jaraczyńska-Kaczmarek Renata
2. Mielcarek Wanda
3. Molicki Jędrzej
4. Plich-Konieczna Lilianna
5. Świerczyńska-Soboń Stefania
6. Tomaszewska Joanna
Liczba mandatów do obsadzenia:
5
Zebranie wyborcze:
nie wyznaczono

Piła

Delegatura Pilska
1. Cisło Andrzej
2. Czapiewska-Kawczyńska Agnieszka
3. Kaczmarek Tomasz
4. Kasior Łucja
5. Lipska Magdalena
Liczba mandatów do obsadzenia:
5
Zebranie wyborcze:
nie wyznaczono

Ostrów

Delegatura Ostrowsko-Krotoszyńska
1. Lisiecki Jarosław
2. Nowak Witold
3. Rogalski Sławomir
4. Wawrzyniak Wiesław
5. Żukowski Michał
Liczba mandatów do obsadzenia:
5
Zebranie wyborcze:
nie wyznaczono

Września

Lekarze dentyści powiatu śremskiego, średzkiego, wrzesińskiego
1. Jastrzębski Arkadiusz
Liczba mandatów do obsadzenia:
2
Zebranie wyborcze:
nie wyznaczono

Poz-pow

Powiat Poznański
1. Doleżych-Wojciechowska Irena
2. Lipski Jakub
3. Marcinowski Przemysław
4. Przybylski Rafał
Liczba mandatów do obsadzenia:
12
Zebranie wyborcze:
nie wyznaczono

Poz1

Lekarze dent. miasta Poznania
1. Bajkowska Barbara
2. Banasiak-Hamelka Maritta
3. Kaczmarek Konrad
4. Karpiński Tomasz
5. Kubiak Agnieszka
6. Kubiak Dagmara
7. Kołodyńska Beata
8. Marcinowski Maciej
9. Musiej Tomasz
10. Pogorzelski Juliusz
11. Przybylska-Górna Lilianna
12. Radzewski Rafał
13. Schneider Stanisław
14. Sosnowska -Sychel Dobrosława
15. Szczot Sara
16. Tarnowski Mateusz
17. Zarębska Maria
18. Ziołecka Barbara
Liczba mandatów do obsadzenia:
19
Zebranie wyborcze:
nie wyznaczono

Poz2

Lekarze dent. Emeryci z miasta Poznania
1. Balicka Urszula
2. Bartz-Dylewicz Katarzyna
3. Baszkowski Andrzej
4. Jabłońska Aleksandra
5. Janus Barbara
6. Milewska-Aniszczenko Joanna
7. Mrozińska-Raś Iwona
8. Pawłowska Anna
9. Prendka Urszula
10. Serafinowska-Kiełczewska Anna
11. Tarajkowska Anna
12. Zaniewska-Gawrońska Bogumiła
Liczba mandatów do obsadzenia:
14
Zebranie wyborcze:
nie wyznaczono

Poz3

Lekarze dentyści Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
1. Domagała Ivo Maria
2. Kurhańska-Flisykowska Anna
3. Matthews-Brzozowska Teresa
4. Otulakowska-Skrzyńska Justyna
5. Wróbel Marika
Liczba mandatów do obsadzenia:
5
Zebranie wyborcze:
nie wyznaczono

Wybory: lista kandydatów zamknięta

31 maja upłynął termin zgłaszania kandydatur w wyborach delegatów na Okręgowy Zjad Lekarzy WIL ósmej kadencji (2018-2022)

Dla lekarzy dentystów zarezerwowowane zostało 85 mandatów.

Zgłoszono 68 kandydatur

 

Komisja Wyborcza nie otrzymała żadnego zgłoszenia w rejonach dla powiatów:

  • gnieźnieńskiego
  • grodziskiego, nowotomyskiego, wolsztyńskiego
  • międzychodzkiego, obornickiego, szamotulskiego