Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wildent/wp/wp-content/themes/yoo_downtown_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /wildent/wp/wp-content/themes/yoo_downtown_wp/warp/systems/wordpress/helpers/config.php on line 48
Wielkopolska Izba-Stomatolodzy » List, który jest a go nie ma

List, który jest a go nie ma

Opublikował wildent w : Diariusz, Nowości, relacje z NFZ - 30-07-2015

W tym miejscu był wpis zawierający tekst listu otwartego wiceprezesa NRL Agnieszki Ruchały-Tyszler do Ministra Zdrowia (w sprawie systematycznie malejących nakładów na stomatologię publiczną)  .
 
 List został opublikowany na podstawie oryginału podpisanego przez P.Prezes Tyszler. Nie publikowałem PDF u z podpisem , gdyż tekst w HTML łatwiej się kopiuje a właśnie z myślą o wygodzie jego rozpowszechniania należało ułatwić pracę tym, co będą chcieli poczynić o tym liście choćby wzmiankę w innych serwisach.
 
 
W dniu dzisiejszym Prezes WIL  otrzymał prośbę Prezesa NRL Macieja Hamankiewicza o usunięcie tego listu i wyjaśnienie skąd ten list się znalazł w naszym serwisie.
Wszystko wskazuje więc na to, że list ten nie wyszedł z Sekretariatu NRL .
 
W sporządzonym dla Prezesa WIL szkicu odpowiedzi zaznaczyłem , że Komisja Stomatologiczna naszej Izby oczekuje wyjaśnienia przez Prezesa NRL dlaczego ten list, pomimo pilnego charakteru sprawy nie został wysłany do MZ i rozpropagowany w mediach.
 
 
Andrzej Cisło
Wiceprezes ORL WIL